کد مطلب: 31769| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۴/۳۱ ۲۱:۱۳:۱۰| نسخه چاپی
انفجار تریلی مهمات سپاه در اتوبان قزوین

انفجار تریلی مهمات سپاه در اتوبان قزوین

حوادث - ایران نیوز24: انفجار یک کامیون حامل مهمات در بزرگراه قزوین - زنجان باعث مسدود شدن این اتوبان برای ساعاتی و مجروح شدن یک پلیس شد. سخنگوی سپاه پاسداران گفت این تریلی متعلق به سپاه بوده است.

این حادثه حدود عصر روز پنجشنبه رخ داد.صدای مهیب ناشی از این انفجار چندین بار در سطح منطقه شنیده شد و شدت انفجار در این حادثه به قدری بود که ساختمان‌های اطراف محل حادثه به لرزه در آمدند.
همچنین بر اساس فیلمی که از این حادثه منتشر شده، این تریلی در چند مرحله منفجر شده است.پس از این انفجار، نیروهای پلیس راه مسیر رفت و برگشت در این بزرگراه را مسدود کردند. مقامات پلیس راه اعلام کرده‌اند که پس از ساعاتی این اتوبان بازگشایی شده و تردد در آن جریان دارد.
سخنگوی سپاه پاسداران درباره این حادثه گفت: سانحه امروز مربوط به انفجار تریلی حامل گلوله‌های توپ یکی از یگان‌های سپاه بود.سردار رمضان ، در باره چگونگی سانحه امروز انفجار یک دستگاه تریلی در اتوبان زنجان- قزوین نزدیک تاکستان اظهار داشت: یکی از تریلی‌هایی که مقادیری از گلوله‌های توپ متعلق به یکی از یگان‌های سپاه را حمل می‌کرد دچار سانحه شد که این تریلی در  اثر ترکیدگی لاستیک و برخورد با گاردریل کنار جاده دچار آتش‌سوزی و انفجار شد.وی افزود: با تدابیر ایمنی برای جلوگیری از آسیب به خودروهای در حال حرکت بلافاصله مسیر توسط تیم اسکورت مسدود و با همکاری مردمی که در آنجا بودن هیچ آسیبی به کسی نمی‌رسد و تنها یکی از مأمورین فداکار نیروی انتظامی دچار مصدومیت جزیی شده است.

کد مطلب: 31769| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۴/۳۱ ۲۱:۱۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب