کد مطلب: 31760| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۴/۲۹ ۷:۴:۱۰| نسخه چاپی
تشکیل پرونده پزشکی رایگان در منطقه 10 تهران

تشکیل پرونده پزشکی رایگان در منطقه 10 تهران

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24: مراکز درمانی و بهداشتی منطقه 10 برای شهروندان به صورت رایگان پرونده های پزشکی تشکیل می دهند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، این کار با هدف ارتقای سلامت خانواده ها و با همکاری اداره سلامت منطقه 10 و مراکز بهداشتی و درمانی صورت گرفته است و در این طرح اهالی با مراجعه به این مراکز تحت معاینه و درمان رایگان قرار می گیرند و ضمن تشکیل پرونده پزشکی و مراقبت های ماهانه در صورت نیاز به پزشک متخصص معرفی می شوند. گفتنی است شهروندان منطقه می توانند برای آگاهی بیشتر به سراهای محله مراجعه کنند.

ساماندهی بساط گستران در منطقه 10 تهران

سد معبر و بساط گستری در معابر منطقه ساماندهی می شود.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبر گفت: دستفروشی یکی از مواردی است که ترافیک، بی نظمی تردد و مشکلات دیگر را در معابر منطقه به دنبال دارد.امیر رشیدی افزود: طرح رفع سدمعبر با توجه به افزایش احتمال بساط گستری تابستانه در معابر با ایجاد روزبازارها جدی تر اجرایی خواهد شد.وی یادآور شد: این طرح از ابتدای تیرماه آغاز شده و با مکان یابی برای ایجاد بازار روزهای مختلف در منطقه ادامه خواهد داشت.

 

 

کد مطلب: 31760| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۴/۲۹ ۷:۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب