کد مطلب: 31683| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۴/۲۶ ۸:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
برپایی نمایشگاه بر بال فرشتگان در میدان امام حسین (ع)

برپایی نمایشگاه بر بال فرشتگان در میدان امام حسین (ع)

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24: نمایشگاه بر بال فرشتگان با هدف ارائه توانمندیهای مددجویان سازمان بهزیستی و موسسات خیریه به شهروندان در میدان امام حسین (ع) برپا می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7، این نمایشگاه  با همکاری سازمان بهزیستی شهر تهران، شهرداری مناطق 7، 12 و 13، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و موسسات خیریه دردانه حضرت زهرا « س » و رعد الغدیر برگزار می شود.این نمایشگاه به مناسبت هفته بهزیستی و با هدف کمک به نیازمندان، کودکان بی سرپرست و معلولان و در راستای عرضه صنایع دستی مددجویان بهزیستی  از تاریخ 25 الی 28 تیرماه در میدان امام حسین (ع) برپا خواهد شد.

دکتر سعید طلوعی شهردار منطقه 7 خاطرنشان کرد: توجه به كارهای جزئی ولی اثربخش بسیار ارزشمند است چراكه بعضی امور به ظاهر كوچك، تأثیر عظیمی در كسب رضایت شهروندان و ارتقای كیفیت زندگی آنها خواهد داشت.

وی با اشاره به اینكه رسیدگی به فقرا و نیازمندان در دستور كار این منطقه قرار دارد، عنوان کرد:  حمایت از خانواده‌های كم برخوردار و افراد آسیب دیده اجتماعی از اولویت‌های برنامه‌های اجتماع محور مدیریت شهری است تا زمینه بهبود شرایط زندگی برای افراد نیازمند فراهم شود.شهردار منطقه 7 در پایان یادآور شد: با برپایی نمایشگاه هایی از این دست در راستای کمک و حمایت افراد کم برخوردار و نیازمند می توانیم گام هایی اساسی برداریم.

کد مطلب: 31683| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۴/۲۶ ۸:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب