کد مطلب: 31602| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۴/۲۴ ۸:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
استقبال بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی بورس،بانک و بیمه از بیمه دانا

استقبال بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی بورس،بانک و بیمه از بیمه دانا

بانک و بیمه - ایران نیوز24: خدمات و دستاوردهای بیمه دانا در طی برگزاری نمایشگاه بورس،بانک و بیمه مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، این شرکت که با هدف معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های بیمه ای خود و نیز به منظور ارتقای کیفی و محتوای نمایشگاه، به طور فعالانه ای در این رویداد مهم مالی حضور فعالی داشت تا آخرین خدمات و دستاوردهای بیمه ای خود را در معرض بازدید علاقه مندان قرار دهد.

در طول برگزاری این نمایشگاه، دکتر صادق مدیرعامل،دکتر شیرزادی عضو هیأت مدیره ،معاونتها،مدیران دفتر هیأت مدیره،درمان،فناوری اطلاعات و سرمایه گذاری و همچنین مقامات و مسوولان بیمه ای همچون مدیرعامل بیمه های آسیا،ایران،البرز،ملت و ... ،برخی از نمایندگان و همکاران شرکت و گروه زیادی از علاقه مندان به بیمه دانا از غرفه این شرکت در نمایشگاه بازدید کردند.

همچنین مدیرعامل به همراه هیأت همراه از غرفه های بیمه مرکزی ملت،آسیا،البرز،شرکت فناوران، همکاران سیستم و.... بازدید به عمل آوردند.شایان ذکراست درطول برگزاری این نمایشگاه بسیاری از بازدیدکنندگان درخصوص نحوه استفاده از خدمات بیمه ای بیمه دانا با کارشناسان این شرکت مذاکره کردند.

کد مطلب: 31602| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۴/۲۴ ۸:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب