کد مطلب: 31347| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۴/۶ ۹:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
یک سرباز عربستانی زن سوری‌اش را سر برید

یک سرباز عربستانی زن سوری‌اش را سر برید

بین الملل - ایران نیوز24: منابع عربستانی از بازداشت یک افسر سابق این کشور که زن سوری‌اش را سر بریده و در داخل خودروی وی اعلامیه‌های حاوی شعارهای داعش و نقشه‌ انفجارهای شهر الخبر عربستان وجود داشت، خبر دادند.

به گزارش شبکه خبری سومریه نیوز، پلیس منطقه حائل یک افسر سابق عربستانی را بازداشت کرد که زن سوری‌اش را در استان رماح واقع در شمال ریاض سر بریده بود.
براساس آنچه روزنامه عاجل عربستان منتشر کرده، پلیس استان رماح ابلاغیه‌ای را از برادر قاتل درباره زن سوری که در ارودگاه خانوادگی در حومه این استان سر بریده شده بود، دریافت کرد.برادر قاتل گفت که وی بین ریاض و استان الشنان و رماح در رفت و آمد است و دو زن یکی عربستانی و یکی سوری دارد.
پلیس پس از یورش به منزل قاتل وی را با همسر عربستانی و فرزندانش و فرزندان زن سوری‌اش یافت و این فرد را در حالی که الله اکبر سر می‌داد، بازداشت کرد.به نوشته روزنامه عاجل، این افسر سابق ۵۰ ساله به جرم خود اعتراف کرد. همچنین در داخل خودروی وی اعلامیه‌هایی شامل شعارهای مخصوص داعش و نقشه‌های انفجارهای شهر الخبر کشف شد. در ۲۵ ژوئن ۱۹۹۶ انفجارهای تروریستی در شهر الخبر و در نزدیکی شرکت ملی آرامکو عربستان در منطقه الظهران رخ داد که به کشته شدن ۱۹ تن و زخمی شدن صدها تن دیگر منجر شد.

کد مطلب: 31347| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۴/۶ ۹:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب