کد مطلب: 31148| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۸:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
 قائم مقام بانک انصار: بانک‌ها هزينه مسائلي را مي‌پردازند که وظيفه ذاتي آن‌هانيست

قائم مقام بانک انصار: بانک‌ها هزينه مسائلي را مي‌پردازند که وظيفه ذاتي آن‌هانيست

بانک و بیمه - ایران نیوز24: قائم‌مقام بانک انصار به موقعيت بانک‌ها در افکارعمومي اشاره‌کرد و گفت: متأسفانه بانک‌ها هزينه مسائلي را مي‌پردازند که به وظيفه ذاتي آن‌ها مربوط نيست.

به گزارش روابط عمومی این بانک، فروتن، افزود: بنگاه‌هاي پولي وظايف مشخصي دارند و برخي از افراد و گروه ها درسطح عمومي کشور، به‌طورعمد يا سهو،با نسبت دادن انبوهي از نيازها به وظايف بانکها احساسات ديگران را برعليه آن‌ها بر مي انگيزانند.

وی درادامه ضمن اشاره به موضوع نرخ سود و تجهيز منابع گفت: امسال، نرخ سود بازهم به‌طورحتم کاهش مي‌يابد و بانک انصار براساس سياست تبعيت از مبادي قانوني خود را براي اجراي تصميمات مربوط‌ به آن آماده مي کند. وي افزود: ما به‌دنبال طرح‌هاي تأمين و مصرف بهينه منابع خود هستيم که منابعي پايدار،مشترياني وفادار و فعاليت‌هايي اساسي را ميسر کند و ضمن دادن اطمينان به کار بانک به بهبود و توسعه اقتصادکشور نيز کمک  کند.قائم‌مقام مديرعامل بانک انصار درپايان ضمن اشاره به شرايط حساس کشور پس از برجام، از توانمندسازي منابع انساني، مديريت کسب‌وکار رقابتي و استفاده از نرم‌افزارهاي ايجادکننده مزيت‌رقابتي به‌عنوان سياست‌هاي راهبردي درراستاي رسيدن به اهداف بانک انصار يادکرد.

 

کلید واژه ها: بانک انصار
کد مطلب: 31148| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۸:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب