کد مطلب: 29799| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ ۹:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
ازدواج پسر ۱۹ ساله با مادربزرگ ۷۲ ساله + تصاویر

ازدواج پسر ۱۹ ساله با مادربزرگ ۷۲ ساله + تصاویر

گوناگون - ایران نیوز24: آلمیدا در سال ۲۰۱۶، در حالی که ۷۱ سال سن داشت، در مراسم تشییع جنازه پسرش رابرت، با پسری ۱۷ ساله آشنا شد که زندگی او را عوض کرد. آن‌ها دو هفته پس از آشنایی در آن مراسم، ازدواج کردند.

به گزارش وبگاه نیوز استرالیا، گری هاردویک، که در زمان آشنایی با آلمیدا در اوج نوجوانی بود، اعلام کرده او زن آرزوهایش را پیدا کرده است. در مقابل، آلمیدا هم، که مادر بزرگ است و ۵۳ سال از شوهرش بیشتر سن دارد، از خوشبختی و زندگی پر هیجانش با هاردویک سخن گفته است.

آلمیدا قبل از آشنایی با هاردویک، برای ۴۳ سال، ازدواج کرده بود، اما طی ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی، اعتراف کرده هاردویک زوج مطلوب او است. او گفته در ازدواج قبلی‌اش لحظات صمیمی زیادی وجود داشته، اما رمانتیک نبوده است.آلمیدا درباره ازدواجش با هاردویک گفت: «(رابطه فعلی من با هاردویک)، غوغاست». او ادامه داد: «ما همیشه با همدیگر تعارف می‌کنیم. ما از رابطه‌مان لذت می‌بریم. وقتی که فرد کاملی را پیدا می‌کنید، آن موقع متوجه می‌شوید که شما نمی‌خواهید آن احساس را از دست بدهید.» این زوج در شهر مارویل در ایالت تنسی زندگی می‌کنند.

هاردویک هم زندگی مشترکش با آلمیدا را اینگونه توصیف کرد: «شگفت‌انگیز است و اصلا فکرش را هم نمی‌کردم. او واقعا زن آرزوهایم است.»  آلمیدا برای انتقال تجربه موفقش به سایر دختران، در شبکه‌های اجتماعی برنامه‌ای هفتگی به نام «حرف‌های دخترانه» شروع کرده تا با استفاده از تجربیات دو ازدواجش، به افکار عمومی نصیحت‌هایی بدهد. او در قسمت اول این برنامه، که ده‌ها هزار بازدید داشته است، گفت: «می‌دانم که شما سوال‌های زیادی از من دارید.» او سپس در ادامه توضیح داد که در دادن نصیحت به دیگران از تجربیاتش استفاده خواهد کرد.

آلمیدا، در پاسخ به پرسش یکی از زنان، مبنی بر اینکه چگونه می‌توان عشق را با دوام‌تر کرد، گفت: «شما باید با یکدیگر بنشینید و مشکل روابط را گام به گام حل کنید. برخی مردم زود از کوره در می‌روند و درباره مشکل حرف نمی‌زنند. ما در رابطه‌مان هر روز کار‌های کوچکی برای کمک به یکدیگر انجام می‌دهیم. مثلا او برای من شام درست می‌کند یا برایم تمیزکاری می‌کند. ما همیشه از یکدیگر تشکر می‌کنیم.»  آلمیدا در ادامه بر اهمیت تعارف کردن با معشوق تاکید کرد و گفت: «همیشه با او تعارف کنید و عشق را به او نشان دهید. هر روز نشان دهید. معلوم نیست فردا چه اتفاقی می‌افتد.»

گری هاردویک قبلا با یک خانم ۷۷ ساله در ارتباط بوده است. اما سرانجام با آلمیدا ازدواج کردو مراسم عروسی‌شان در سال ۲۰۱۶، با هزینه نسبتا کمی -۲۰۰ دلار (۱۳۷ یورو) - برگزار شد. هاردویک، پس از ازدواج، به خانه همسرش، که با نوه‌اش زندگی می‌کند، منتقل شد. نوه آلمیدا، سه سال از شوهر جدیدش بزرگتر است.  آلمیدا گفت: «من دنبال یک مرد جوان نبودم. اما گری سر راهم پیدا شد.»

خوشبختی کنونی آلمیدا پس از یک دوره تنهایی پرمحنت از راه رسید. او گفت: «من برای ۴۳ سال با همسر اولم، دونالد، ازدواج کرده بودم. اما زمانی که او پس از هفت ماه به دلیل مشکلات دیابت در بیمارستان در سال ۲۰۱۳ فوت کرد، من خودم را تک‌وتنها یافتم. با چشمانی اشکبار بر سر کار در (شرکت) والمارت حاضر می‌شدم. همکارانم از من می‌پرسیدند که چه شده است. در اعماق درونم، من به دنبال یک معشوق می‌گشتم.»

گری، که در سن هشت سالگی هم به خانم معلمش علاقه‌مند شده بود، در آستانه ازدواج با آلمیدا، دچار آشفتگی ذهنی شد. او احساس کرد که در یک رابطه ناخوشایند با یک معشوقه ۷۷ ساله گرفتار شده است. گری گفت: «ما همیشه دعوا می‌کردیم. من افسرده شده بودم و به دنبال راهی برای خلاص شدن می‌گشتم.» در این زمان، لیزا، عمه گری هاردویک، او را به مراسم تشیع جنازه شوهرش رابرت دعوت کرد. آلمیدا گفت: «یک مرد جوان را، با لبخندی عاشقانه، در مراسم دیدم و فکر کردم؛ "وای، این خودش هست".» پس از این دیدار، لیزا، گری و آلمیدا را به صرف غذا در رستوران دعوت کرد. آلمیدا، درخصوص این دیدار گفت: «من ناگهان به او گفتم: "ببین، من ۷۱ سال‌ام هست و تو ۱۷ سال. آیا من برای تو خیلی بزرگ هستم؟ " او دستم را فشرد و پوزخندی زد و پاسخ داد:" سن فقط یک عدد است".»

کد مطلب: 29799| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ ۹:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب