کد مطلب: 29713| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۸:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
حمایت «بنیاد خیریه و نیکوکاری تات» از همایش پیشگیری و کنترل سرطان

حمایت «بنیاد خیریه و نیکوکاری تات» از همایش پیشگیری و کنترل سرطان

بانک و بیمه - ایران نیوز24: رییس بنیاد خیریه تات از حمایت این بنیاد از همایش پیشگیری و کنترل سرطان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک آینده،  «علی انصاری» در نشست هم اندیشی و در جمع مدیران و اعضای ستاد برگزاری "همایش مردمی پیشگیری و کنترل سرطان" با بیان این مطلب از حمایت کامل و تقبل هزینه های این همایش خبر داد.رییس بنیاد خیریه تات اظهار داشت : هر چه بیشتر برای پیشگیری از بیماری افسار گسیخته سرطان که در حال پر تعداد شدن است، سرمایه گذاری کنیم به نجات کل جامعه کمک کرده ایم.  وی با اشاره به آمار های رسمی، گسترش سرطانهای مختلف را نگران کننده دانست و افزود : آثار خیر و برکت و ضرورت حمایت از این همایش هیچ معیار مادی، قابل سنجش نیست و وظیفه همگان بویژه نیکوکاران است که در حد امکان، به عرصه آگاهسازی مردم، کاهش رشد و کمک به درمان بیماران، وارد شوند.

* پانصد شفا یافته سرطان، میهمان مرکز جامع کنترل سرطان ایران می شوند

پانصد نفر از شفا یافتگان بیماری سرطان به همراه یک عضو خانواده شان میهمان ویژه همایش پیشگیری از سرطان به میزبانی مرکز جامع کنترل سرطان ایران ICCC در منطقه 22 تهران خواهند بود. علی انصاری رئیس هیئت مدیره بنیاد خیریه و نیکوکاری تات، با اعلام این مطلب، در جمع مدیران و اعضای ستاد برگزاری "همایش مردمی پیشگیری و کنترل سرطان"، گفت: بنده با پیشنهاد آقای پروفسور محمد اسماعیل اکبری رئیس مرکز تحقیقات سرطان ایران که مدیر مرکز جامع کنترل سرطان ایران در منطقه 22 هستند، در لحظه اول موافقت کردم و معتقدم کمک به پیشگیری از بیماری سرطان که افسار گسیخته پر تعداد می شود، نجات جان انسان هاست و با هیچ معیار مادی، قابل سنجش نیست.

وی افزود: گسترش سرطان های مختلف بنابر آمار رسمی، بر نگرانی ها می¬افزاید و وظیفه همگان بویژه نیکوکاران است که در حد امکان، به عرصه آگاه سازی مردم، کاهش رشد و کمک به درمان بیماران، وارد شوند. انصاری با خداپسندانه تلقی کردن و انسان دوستانه خواندن حرکت مردمی پیشگیری از سرطان و اعلام تقبل هزینه های برگزاری این همایش مرتبط با هفته ای به همین نام در مرکز جامع کنترل سرطان ایران در منطقه 22 که بزرگترین مرکز مطالعات، تحقیقات و پیشگیری از سرطان است، اظهار امیدواری کرد حضور شفا یافتگان بیماری سرطان و دعای آنان، فصلی نیک و اقدام خداپسندانه ای در آستانه آغاز به کار مجموعه ایران مال باشد.

پیش از سخنان وی، دکتر قاسم اکبری دبیر ستاد برگزاری همایش هفته پیشگیری و کنترل سرطان، گزارشی از مردمی سازی پویش پیشگیری و برنامه¬های این هفته ارایه و اعلام کرد: نگاه علمی، تلفیق روان شناسی و افزایش اطلاعات مردم درباره سرطان با روش هایی همچون ارایه کتاب و تجارب غلبه بر این بیماری بوسیله شفا یافتگان، از تمایزهای برنامه امسال این هفته خواهد بود.

 

کد مطلب: 29713| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۸:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب