کد مطلب: 29476| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ ۹:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
رشد روسپی‌گری در بین دختربچه‌های کمتر از 13 سال اسرائیلی

رشد روسپی‌گری در بین دختربچه‌های کمتر از 13 سال اسرائیلی

بین الملل - ایران نیوز24: وزارت امور اجتماعی رژیم صهیونیستی با انتشار گزارشی از انحطاط اخلاقی در سرزمین‌های اشغالی ابراز نگرانی کرده و از رشد روسپی‌گری در بین دختربچه‌های کمتر از 13 سال خبر داده است.

به گزارش ایران نیوز24، این وزارتخانه در پژوهش خود آورده است که نزدیک به 12 هزار زن اسرائیلی به روسپیگری روی آورده‌اند و نزدیک به 1000 مرد همجنس‌گرا به ویژه در شهر تل‌آویو شناسایی شده‌اند.براساس این تحقیق، بیش از 1000 دختر در رده‌های سنی 12 الی 13 سال در اسرائیل به تن‌فروشی و روسپی‌گیری مشغول هستند. بخش اعظم زنان و دختران روسپی به خاطر مشکلات مالی دست به تن‌فروشی می‌زنند.

مسئولان خدمات رفاهی در فلسطین اشغالی در سال 2014 حدود 1000 کودک کم سن و سال یهودی از خانواده‌های ارتدوکس و لائیک را یافتند که به تن فروشی مشغول بوده‌اند که از این تعداد 700 نفر ساکن شهر تل‌آویو بوده‌اند.این در حالی است که پدیده تن فروشی در میان دختران اسرائیلی به ویژه دختران کم سن و سال در دوره اخیر به طور قابل ملاحظه‌ای رو به گسترش بوده است که یکی از اصلی ترین دلایل آن ضعف تربیت و آموزش آنان است.فعالان اجتماعی اسرائیلی نسبت به گسترش پدیده تن‌فروشی ابراز نگرانی کرده‌اند.

کد مطلب: 29476| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ ۹:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب