کد مطلب: 29427| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ ۱۱:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
اعتصاب در بازار علیه دست‌فروشان + تصویر

اعتصاب در بازار علیه دست‌فروشان + تصویر

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24:تعداد زیادی از مغازه‌داران در بازار پوشاک واقع در خیابان امیراکرم در اعتراض به حضور دست فروشان، عصر امروز دست به اعتصاب زدند و کرکره‌های مغازه‌هایشان را پایین کشیدند و طی شعارهایی، خواستار جمع‌آوری دست‌فروشان و حمایت از کسبه شدند.

در سه‌راه جمهوری - خیابان امیر اکرم - تعداد زیادی از فروشندگان پوشاک در اعتراض به حضور دست فروشان، مغازه‌های خود را به حالت نیمه تعطیل و تعطیل درآوردند و کرکره‌های مغازه‌ها را پایین کشیده‌اند. آنها نسبت به این اتفاق تجمع کردند و از نیروی انتظامی که در محل حضور یافته بود خواستار جمع کردن فروشندگان کنار خیابان و حمایت از مغازه‌داران شدند.

سر در برخی مغازه‌ها پلاکاردها و پارچه هایی با جملات اعتراضی درمورد حضور دست فروشان نصب شده بود. بر روی یکی از این پارچه‌ها عنوان شده است که "به دلیل جمع آوری نکردن سد معبر و دستفروشان تا پایان ساعت کاری امروز و فردا (17 اسفند) کسبه بازار میلاد قائم اعتصاب نموده و پاساژ تعطیل است".
 

برخی فروشندگان می‌گویند این حرکت اعتراضی از امروز آغاز شده است و به گفته آن‌ها شهرداری باید نسبت به جمع آوری دست فروشان اقدام کنند.نیروی انتظامی در واکنش به اعتراض و تجمع مغازه‌ داران، اعلام کرد که این مسئله به زودی حل و فصل خواهد شد.

کد مطلب: 29427| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ ۱۱:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب